Notice: Undefined variable: browser in /home/aerocinfo/web/aeroc.info/public_html/vopros_view.php on line 138
Газоблок Aeroc от официального дилера № 1 в Украине!
 
38 (063) 532 93 93
38 (066) 520 93 93
38 (098) 557 93 93

   

 

 

Газобетон Чернігів


Чернігів є нашим цільовим регіоном з продажу газобетону. Дуже велика кількість замовлень газоблоку надходить саме з Чернігівської області. Клієнти області воліють використовувати в будівництві продукцію заводів Аерок Березань і Аерок Обухів. Це пояснюється незначною віддаленістю від основних центрів виробництва газобетону. Також наші покупці враховують високу якість даного виду газосилікатних блоків при низькій собівартості. Вирішальним аргументом при виборі газобетону Aeroc залишається акція заводу, яка дарує клієнтові, який купив 1м3 газобетону 1 мішок клею в подарунок. Купити газобетон в Чернігові і при цьому отримати клей для кладки газобетону - ось головні переваги від компанії Aeroc.

Доставка газоблоків в Чернігів. Ціни та пропозиції.

Ми пропонуємо популярні та алтернатівние варіанти доставки газобетонних блоків в Чернігів і Чернігівську область:

1) Доставка газосилікатних блоків маніпулятором. Бузумовно, це буде найбільш комфортний варіант транспортування бетону. Вам не доведеться витрачати час і кошти на пошуки крану для розвантаження газобетону. Оскільки маніпулятор має вбудований розвантажувальний механізм (той же кран). Маніпулятор зможе саморозгрузитись протягом 1 години. Але головне все ж те, що не потрібно буде платити окремо за оренду крана, час роботи якого коштує від 200 до 300 грн за 1 годину. Зауважимо, що доставка маніпулятором виправдана, тільки в тому випадку, якщо дистанція від заводу газобетону до Вашого об'єкту не перевищує 150-180 км. Ціна маніпулятора коливається від 18 до 20 грн за 1 км.

2) Доставка газобетону вантажівкою-довгоміром. Довгомір - це напівпричіп двадцяти двох тонна вантажівка. Це, мабуть, найпопулярніший варіант доставки на сьогодні. Варто відзначити всі плюси доставки газобетону в Чернігів саме довгоміром. По-перше, ціна доставки газобетону довгоміром в половину дешевше достака манупулятором. Ціна вантажівки від 10 до 16 грн за 1 км. По-друге, його найшвидше можна знайти через диспетчерів. Єдиним недоліком такої доставки залишається прив'язка під послуги кранівника.

3) Самовивіз газоблоків з заводу. Якщо ви маєте відповідний вільний транспорт, то ми допоможемо Вам доставити блок власними силами. Переваги такої доставки очевидні: незалежність від посередницьких послуг і часу.

4) Доставка автоклавного бетону в Чернігів і область дозагрузом. Якщо Ви вирішили замовити невелику кількість газобетону (від 3 до 10 палет) тоді ми радимо Вам скористатися цим варіантом доставки. У цьому випадку, ми даємо заявку диспетчерам на пошук підходящої машини. Як правило, доставка дозагрузом найдешевша. Її ціна буде рівно в половину дешевше, від ціни доставки 22 тонною вантажівкою.

Газоблок в Чернігові ціна:

- 810 грн за 1 кубометр газоблоку Стоунлайт (Бровари)

- 830 грн за 1 кубометр газоблоку ЮДК (з нашого складу в Житомирі)

- 885 грн за 1 кубометр газобетону Aeroc Екотерм супер плюс Д300 (Березань);

- 900 грн за 1 кубометр газобетону Aeroc Екотерм Д400 (Березань);

- 935 грн за 1 кубометр газобетону Aeroc Сlassic Д500 (Обухів);

У разі виявлення битого газобетону на палетах (у кількості більше 5 штук в одному піддоні), ми повернемо втрачені гроші!

Доставка та ціни на газобетонні блоки дійсні для всієї Чернігівської області. Купуйте газоблоки в Чернігові, Ніжині, Прилуках, Новгород-Сіверському, Батурині, Бахмачі, Бобровиці, Борзні, Городні, Ічні, Корюківці, Мене, Носівці, Остері, Семенівці, Щорсі.

        

                                                                

 

Яндекс.Метрика