Notice: Undefined variable: browser in /home/aerocinfo/web/aeroc.info/public_html/vopros_view.php on line 138
Газоблок Aeroc от официального дилера № 1 в Украине!
 
38 (063) 532 93 93
38 (066) 520 93 93
38 (098) 557 93 93

   

 

 

Будівельні блоки Аерок - це газобетон, ціна якого визначає доступність.


Цей інформативний розділ нашого сайту, присвячений продукції ТОВ «Аерок» - відомого українського виробника пористого бетону автоклавного твердіння, який користується особливим попитом серед наших замовників. Ми не випадково займаємось реалізацією саме газобетонних блоків Аерок. Цей будівельний матеріал відповідає найвищим стандартам і вимогам та вважається лідером серед стінових блоків в Україні. Крім того, бренд Аерок широко відомий на європейському ринку, чому в значній мірі сприяє оптимальне співвідношення ціни і якості продукції. Тому, ми пропонуємо ознайомитися з інформацією відносно даного виробника, заводи якого знаходяться в місті Березань та Обухів Київської області. Газобетонні блоки Аерок можна придбати у нас через послугу «замовити дзвінок» чи зателефонувавши по одному з номерів, що знаходяться вгорі сайту. Ми гарантуємо, що наша аерок ціна буде для вас значно вигідніднішою, ніж ціни інших виробників ніздрюватого бетону в Україні.

Компанія Аерок: справжній приклад для наслідування.

В історії української компанії Aeroc можна виділити наступні ключові моменти:
  • У 2006 році починається будівництво найбільшого в країні і одного з найпотужніших в Європі заводів з виробництва автоклавного газобетону в м. Березань Київської області.
  • У 2008 році відбулося приєднання до компанії заводу в м. Обухів, виробнича потужність якого на той момент становила 17 тисяч кубометрів на рік.
  • Того ж таки 2008 року було запущено завод Аерок в місті Березань і встановлено лінію німецького обладнання від HESS AAC Systems B.V., щорічні обсяги виробництва якого складають 40 тисяч метрів кубічних.
  • 2009 рік - установка і запуск додаткової конвеєрної лінії від німецького розробника Wehrhahn на заводі в м Обухів, завдяки якій загальна потужність цього підприємства досягла 35 тис/м3.

Газобетонні блоки Аерок оптом.

Таким чином, шляхом грамотної політики керівництва компанії, застосування високоефективного обладнання, ретельного підбору кваліфікованих фахівців, а також цілого ряду інших інструментів ведення бізнесу, продукція ТОВ «AEROC» всього за кілька років зайняла провідні позиції не тільки в Києві, Харкові, Житомирі, Дніпропетровську, Львові, Хмельницькому, Вінниці, Івано-Франківську, Рівному, Тернополі, Луцьку, Чернівцях, Ужгороді, але й межах всього українського ринку. Починаючи з 2009 року, газобетон Аерок вже був відомий в більшості країн СНД, Європи та Світу. Сьогодні газоблок Aeroc, ціна якого цілком доступна для покупців з різним рівнем прибутковості, користується попитом практично у всіх регіонах пострадянського простору, і наша компанія з гордістю пропонує купити цю бездоганну за своїми властивостями продукцію.

Газосилікатні блоки Аерок: види і особливості продукції.

З огляду на різноманітні потреби клієнтів, а також спираючись на солідний досвід і практичні напрацювання в лабораторіях компанії, тепер кожен клієнт має можливість купити блоки Аерок різного призначення, різних габаритів, класу міцності та інших показників, важливих для проведення будівельних робіт. Наша компанія також готова запропонувати Вам будівельні газоблоки Аерок, ціна яких уточнюється у менеджера на момент замовлення. Серед них можна виділити наступні напрямки:

1) Пазогребневі будівельні піноблоки Аерок, вартість яких є найвигіднішою за рахунок високої теплоізоляції та морозостійкості. Завдяки системі "паз-гребінь", при монтажі стін і перегородок з блоків цього типу Ви заощаджуєте кошти на суміші клею, якого в даному випадку потрібно значно менше. Крім того, пазогребневі газоблоки Аерок дозволяють значно скоротити час при будівництві житла та проведенні всіх інших монтажних робіт, що в кінцевому результаті дозволить оптимізувати всі фінансові витрати.

2) Стінові гладкі блоки Аерок, ціна яких залежить від різниці густини (д300 чи д400-500) також вважаються чудовим варіантом для будівництва індивідуальних котеджів чи багатоквартирних будинків. Гладкий газобетон має ті ж самі розміри, щільність, міцність, а також звуко- і теплоізоляцію, що і пазований бетон AEROC. Ви можете купити газоблоки Аерок цієї категорії для спорудження будь-яких зовнішніх або внутрішніх стін. При цьому якщо в процесі будівництва у Вас виникнуть труднощі, наш фахівець служби клієнтської підтримки неодмінно допоможе підібрати оптимальний варіант для їх вирішення. Крім того, при необхідності він зможе оформити Ваше замовлення на стінові блоки Aeroc оптом.

Аерок блоки для перегородок - відрізняються мінімальною товщиною, яка становить усього 100 мм. Такий показник максимально скорочує витрати часу на монтаж міжкімнатних і міжофісних перегородок.

U-блоки Aeroc, являють собою альтернативний варіант залізобетонним перемичкам для вікон та дверей. Як правило, їх завжди використовують для створення армованого поясу. Легкий матеріал У блоків та компактність їх габаритів значно економить кошти на доставці. Наприклад, тяжкі бетонні перемички при транспортуванні займуть більшу частину кузова вантажівки та потребуватимуть надійної фіксації. Тому, лоткові блоки значно вигідніші в цьому співвідношенні.

Перевагами придбання будь-якої продукції AEROC через сайт нашої компанії є:

1) відсутність передплати;

2) допомога в пошуку підходящого транспорту;

3) доставка товару в 3-денний термін з моменту підтвердження замовлення;

4) повернення кошків за весь пошкоджений газобетон;

5) можливість купити газобетонні блоки в кредит;

6) безкоштовна консультація та розрахунок газосилікатних матеріалів для будівництва.

7) ціна нижча від заводської.

 

  

        

                              

 

Яндекс.Метрика