Notice: Undefined variable: browser in /home/aerocinfo/web/aeroc.info/public_html/vopros_view.php on line 138
Газоблок Aeroc от официального дилера № 1 в Украине!
 
38 (063) 532 93 93
38 (066) 520 93 93
38 (098) 557 93 93

   

 

 

U блоки (газобетон): загальні параметри і застосування


Особливість монтажу стін і перегородок з газобетонних блоків полягає в необхідності обов'язкового будівництва армованого поясу. Він необхідний у зв'язку з тим, що газобетон, незважаючи на свою міцність, є порівняно м'яким матеріалом. Тому для рівномірного розподілу навантаження, застосовується армопояс з бетону або цегли.

Однак суттєвими недоліками такої конструкції є висока теплопровідність і низька вологостійкість.

Характеристики u-блоків Аерок
Марка густини, з якої виготовляють Д500
Об'ємна густина, вага 500 кг/1 м3
Клас міцності на стискання B2,5
Коефіцієнт теплопровідності (в сухому стані) 0.114 Вт на 1°C
Коефіцієнт теплопровідності (вологість 8%) 0.146 Вт на 1°C
Коефіцієнт теплопровідності (вологість 12%) 0.162 Вт на 1°C
Усадка блоків при їх висиханні 0,3 мм на 1 м
Морозостійкість газобетона F100 циклів
Паропроникність матеріалу 0.2 мг/м/ч/Па
Межа термостійкості R-I/150
Геометричні відхилення форми  ± 1-2 мм

Тому для того щоб унеможливити виникнення містків холоду в армопоясі або утворення конденсату, були винайдені спеціальні газобетонні U блоки (їх ще називають, лоткові блоки). Вони являють собою бетонні блоки з порожниною, в яку поміщається армопояс. Тобто, спочатку по всьому периметру майбутньої стіни укладають U образні блоки з газобетону, ціна яких може залежати від розміру, товщини і щільності, після чого, в них вкладається арматура і заливається бетон.

Переваги U-подібних газобетонних блоків

ТОВ «AEROC» виготовляє U блоки (газобетон) на заводі Березань та Обухів. Їх ціна повністю прийнятна для сьогоднішніх вимог столичного ринку. Також вони мають ряд важливих технічних параметрів, що дозволяють максимально оптимізувати будівельні роботи. Серед таких властивостей матеріалу слід неодмінно виділити наступні:

1) Висока міцність, завдяки якій Ви можете купити U блоки з газобетону, як для внутрішнього, так і для зовнішнього застосування. Вони не тріскаються та не кришаться, їх зручносто транспортувати великими партіями на далеку відстань. Наприклад, замовивши лоткові блоки Аерок в Київській області вони будуть доставлені цілими і неушкодженими в Львів, Харків, Дніпропетровськ, Вінницю, Черкаси, Рівне, Івано-Франківськ, Одесу, Полтаву, Ужгород та інші міста України.

2) Максимальна точність геометричних пропорцій, необхідна для спорудження таких конструкцій, як віконні та дверні прорізи.

3) Оптимальна теплопровідність, що забезпечує збереження тепла в приміщенні і значно скорочує витрати на опалення.

4) Шумопоглинаючий ефект, завдяки якому купити газобетонні U блоки буде вигідно при спорудженні об'єктів з підвищеними вимогами до забезпечення звукової ізоляції.

5) Повна екологічна безпека матеріалу. Всі компоненти, які використовуються при виробництві таких будматеріалів як U блоки з газобетону, мають натуральне походження. Тому дана продукція не представляє небезпеки для здоров'я людини або для навколишнього середовища.

Інструкція попереджає, що лоткові блоки слід монтувати на тверду і рівну поверхню. З'єднувати їх між собою треба клеєм для газобетону. Коли перемичка монтується на зовнішню стіну, додатково облаштовується теплоізоляційний шар з мінеральної вати або пінополістиролу.

Далі в зібрані лотки укладаються прути арматури або зварюється об'ємний армуючий каркас. Потім в цю своєрідну опалубку заливається бетонний розчин.

Підбирати арматуру, різновид каркаса, клас бетону, слід виходячи з того, на яку стіну ставиться перемичка, і яку ширину має її отвір. Зазвичай використовуються арматурні прути діаметром 8/14 мм і розчин класів В-15 / В-20.


Де купити газобетонні U блоки: ціна та інші можливості від ТОВ «AEROC»

На додаток до цілого ряду важливих фізико-технічних параметрів, якими характеризується продукція Аерок ми відзначимо їх популярність за межами України. Сьогодні газобетон цієї торгової марки використовує вся Північно-Західна Європа, включаючи Латвію, Литву Естонію, Німеччину, Польщу, Фінляндію. Оскільки наша компанія є офіційним дилером від заводів АЕРОК в Україні, то купуючи у нас газобетонні U блоки, Ви гарантовано забезпечите для себе наступні перспективні умови:

  • Мінімальні для українського ринку ціни.
  • Швидка надійна доставка до Вашого об'єкту.
  • Прийнятні способи розрахунку за виконані замовлення (працюємо без передплати).
  • Експертна консультація по телефону. 
Відео виготовлення U-блоків своїми руками


 

  

        

                              

 

 

Яндекс.Метрика