Notice: Undefined variable: browser in /home/aerocinfo/web/aeroc.info/public_html/vopros_view.php on line 158
Газоблок Aeroc от официального дилера № 1 в Украине! UA       ru
 
38 (063) 532 93 93
38 (066) 520 93 93
38 (098) 557 93 93

   

 

 

З чого формується вартість будівництва будинку з газобетону.


 Одне з актуальних питань, яке постає перед приватним забудовником - це вартість будівництва. Слід відмітити, що неіснує конкретної ціни 1 м2 житлової площі, побудованої з газобетонних блоків. Оскільки необхідно враховувати не тільки вартість «коробки» будинку, але і витрати пов'язані з проектною, дозвільною документацією, з підведенням на ділянку та облаштуванням в будинку інженерних комунікацій, з вартістю оздоблювальних матеріалів і т. д.

Загальна вартість власне самого будівництва газобетонного будинку складається з декількох основних частин представлених нижче.

Витрати на облаштування фундаменту, що включають наступні етапи:

  • підготовка котловану;
  • облаштування підкладки фундаменту з піску і щебеню з трамбуванням;
  • облаштування шару гідроізоляції;
  • монтаж опалубки;
  • укладка і обв'язка металевої арматури;
  • закладка всіх відповідних до будинку комунікацій;
  • заливання бетонного розчину, марки не менше М 300;
  • демонтаж опалубки.

1) Ціна необхідної кількості газоблоків, а також витрати пов'язані з будівництвом стін, їх армуванням.

2) Вартість облаштування міжкімнатних перегородок із газоблоків на всіх поверхах будинку,

3) Ціна газобетонних плит перекриття, дерев'яних балок і вартість їх монтажу.

4) Витрати пов'язані з облаштуванням покрівлі, в тому числі грошові затрати на монтаж кроквяної системи, утеплювального і гідроізоляційного шарів, установка обрешітки і укладання покрівельного покриття.

5) Вартість вхідних і міжкімнатних дверей, вікон.

6) Вартість опалювальних приладів.

При достатньому фінансуванні будівництво будинку, в залежності від його розмірів і складності проекту, в середньому триває 15-20 тижнів.

Вартість кошторису може в значній мірі залежати від розцінок компанії, яка була обрана в якості підрядника. Приблизно 1 м2 загальної площі газобетонного будинку в даний час Вам обійдеться близько 3000 грн. Зрозуміло, що це не всі статті витрат, до яких повинен бути готовий приватний забудовник. Так, наприклад, в процесі зведення газобетонних стін часто доводиться підрізати блоки, при цьому відкриваючи в них пори і збільшуючи тим самим їх пологопроникність. Для того щоб захистити фасад будинку від опадів, пилу та бруду необхідно його обов'язково облицьовувати. При цьому, газобетонні блоки слід обов'язково ізолювати від зовнішнього несприятливого вливу шляхом грунтування і нанесення фасадної штукатурки.

Як правило, на собівартість зведення будь-якої будівлі впливає також прокладення і монтаж комунікацій (труб опалення та водопостачання, ліній електроживлення). Завдяки легкості обробки ніздрюватих бетонів дана процедура в газобетонних будинках досить проста і не є занадто трудомісткою. Отже, і монтажні роботи будуть на порядок дешевше, ніж при будівництві цегельного або залізобетонного будинку.

Як бачимо, величина вартості газобетонного будинку досить «розпливчаста», яка може коливатися в широких межах. Приступаючи до будівництва необхідно обов'язково враховувати і той факт, що крім безпосередньо «коробки» будинку Вам доведеться неабияк розщедритися на оздоблювальні роботи, причому в деяких випадках їх вартість, з урахуванням ціни оздоблювальних матеріалів, може перевищувати заплановану кошторис в кілька разів.