Notice: Undefined variable: browser in /home/aerocinfo/web/aeroc.info/public_html/vopros_view.php on line 138
Газоблок Aeroc от официального дилера № 1 в Украине!
 
38 (063) 532 93 93
38 (066) 520 93 93
38 (098) 557 93 93

   

 

 

Всі види будівельних блоків, їх переваги та недоліки


Процес зведення будівлі вимагає відповідального підходу до вибору будматеріалів. Будь-яке спорудження починається із закладання фундаменту та зведення стін. Це стержень майбутнього будинку. Саме від правильного вибору матеріалів буде залежати міцність і довговічність всієї конструкції. Компанія Аерок інфо пропонує блок будівельний ціна якого приємно Вас здивує.

З кожним роком удосконалюються технології будівництва. На зміну застарілим трудомістким процесам приходять нові методики, а разом з ними з'являються і нові стінові матеріали. Замість тяжкої силікатної цегли і бетонних плит все частіше використовуються полегшені будівельні блоки. Тому, спершу варто дізнатися більше про цей продукт, щоб потім бути обізнаним в питанні його вибору. Блок будівельний ціна залежить на 90% від виробника, розміру, густини та міцності бетону.

Продаж будівельних блоків: їх види, опис і застосування

Залежно від мети застосування, можна купити блоки будівельні, які поділяють на фундаментні, цокольні і стінові.

Блоки для фундаменту, як і цокольні, повинні бути високоміцними. Саме тому в їх виробництві неприпустимо використання легких бетонів. Такі будівельні матеріали повинні мати монолітну структуру і чітку геометрію.

Блоки будівельні стінові класифікуються за низкою якісних характеристик і сферою їх застосування. На сьогоднішній день існує декілька альтернативних варіантів продукції, які включають потрібні характеристики:

1) Керамзитобетонні стіноблоки мають найкращі показники міцності, волого- і морозостійкості, низьку теплопровідність. При перепаді температур в приміщенні і на вулиці в тепловіддача 1 кв.м. керамзитобетонної стіни буде складати не більше 0,45. Низький відсоток водопоглинання (50%) дозволяє обмежитись легким утепленням стіни, що значно скорочує вартість будівництва. При цьому вартість будівельних блоків цього типу найнижча серед усіх стінових матеріалів. Суміш з цементу, піску та дрібних гранул керамзиту потрапляє під вібропрес, де відбувається її пресування в потрібні форми. Керамзитобетон має високу міцність, яка запобігає усадковим деформаціям будівлі і утворенню тріщин в її стінах. Тому полегшений варіант керамзитобетону використовують для посилення тепло- і звукоізоляції стін, зведення перестінок. Щоб підсилити міцність конструкції, в отвори керамзитобетонних блоків часто вставляють арматуру.

2) Пазогребневі блоки для стін можуть бути звичайними або вологостійкими. Це якісний і міцний матеріал з ідеально рівною поверхнею, завдяки чому можна обійтися без штукатурення стін. Також, добре утримують тепло, підходять для монтажу міжкімнатних перегородок. Завдяки спеціальній конструкції паза і гребеня легко монтуються, дозволяють економити час.

3) Піноблоки також часто застосовуються для зведення стін, перегородок усередині приміщення. У монолітному житловому будівництві пінобетон використовують для кладки не несучих стін. Його отримують шляхом додавання піноутворюючої речовини в розчин з піску і цементу, який згодом піддають тепловій обробці. Для збільшення терміну служби, йому необхідна додаткова зовнішня теплоізоляція.

4) Газосилікатні блоки використовуються при зведенні несучих конструкцій. Вони також відмінно підходять для будівництва перегородок усередині приміщень. Монтаж геометрично рівного газосилікатного блоку не вимагає особливих навичок і спеціальних знань. Будівельні блоки для перегородок можна класти на клей, що значно прискорює процес будівництва.

5) Піскобетонні блоки - матеріал з поліпшеними характеристиками. Вони можуть бути повнотілими і пустотілими, що розширює можливості їх використання. Піскобетон - абсолютно екологічний, добре поєднуються з іншими матеріалами. Він довговічний і міцний з достатньо рівною поверхнею.

6) Полістиролбетонні блоки мають меншу вагу, завдяки чому з ними легко працювати. Виготовляються з високими теплозахисними показниками, не поглинають воду, відмінно витримують перепади температур. Це незвичайне поєднання матеріалів дозволяє зводити надійні будинки на довгі роки. Даний різновид будматеріалу швидко монтується, суттєво зменшує навантаження на фундамент і прискорює термін здачі об'єкта під експлуатацію.

7) Газобетонні легкі будівельні блоки користуються великим попитом. Це унікальний матеріал, в якому поєднуються кращі показники каменю і дерева. Вони коштують недорого, а їх характеристики не поступаються цеглі або іншим видам матеріалів.

 

 

Будівельні блоки оптом: переваги

  • їх вага значно менша, від силікатної цегли того ж обсягу, що значно спрощує роботу;
  • підвищена теплоефектівность дає можливість за рахунок зменшення товщини стін збільшити корисну площу всередині приміщення. Це особливо актуально при будівництві приватних будинків;
  • мінімальний розхід клею для монтажу блокових конструкцій;
  • сировина, яка використовується для виробництва якісних будівельних блоків, дозволяє приміщенню «дихати», що робить його більш комфортним для людини.

Де вигідно купити будівельні блоки: ціна і якість

Компанія «Аерок інфо» пропонує будівельні блоки оптом за низькими цінами в Київ, Львів, Миколаїв, Луцьк, Харків, Одесу, Дніпропетровськ, Херсон, Івано-Франківськ, Суми, Житомир, Кіровоград, Чернівці, Херсон, Чернігів, Ужгород, Полтаву, Тернопіль, Черкаси, Хмельницький, Донецьк, Вінницю, Рівне. Наші пропозиції дозволять скоротити витрати на будівництво будинку, гаража, паркану та інших споруд. Спираючись на багаторічний досвід роботи в будівельній сфері ми допоможемо розрахувати точну кількість необхідного матеріалу, організуємо швидку доставку блоків прямо на будмайданчик.

  

        

                              

 

Яндекс.Метрика