Газоблок Aeroc от официального дилера № 1 в Украине!
 
38 (098) 393 43 43
38 (093) 288 68 28
38 (066) 123 00 36
 

Ціна на газоблоки Чернівці, купити газобетонні блоки в Чернівцях.


Купити газоблок Чернівці, піноблоки в Чернівецькій області варто вже сьогодні. Ціна піноблоків, газоблоків постійно змінюється. Тому краще не чекати подорожчання будівельних блоків й зробити замовлення вчасно. Ми хочемо допомогти Вам знайти відповіді на такі актуальні питання, як: вартість газобетону, ціна на газоблоки в Чернівцях, характеристики газоблока, розміри газоблоків, піноблок або газоблок, купити блоки будівельні, скільки коштує побудувати будинок з піноблоків, доставка газобетонних блоків в Чернівеці. Зателефонуйте нам щоб отримати інформацію про нашу продукцію. Чернівецька область не має власного виробника газобетону. Найкращим варіантом для будівельників з цього регіону, стане замовлення газоблоків від Aeroc Обухів та Аерок Березань. Заводи компанії AEROC виробляють і продають газоблоки в місто Чернівці, а також в інші регіони. Купити автоклавний газобетон та піноблоки можна у всіх містах України. Aeroc info є офіційним дилером газобетону в Чернівцях та Чернівецькій області. Ми пропонуємо купити газобетонні блоки і пеноблок дешево в усіх містах Буковини. Достатньо просто зателефонувати нам чи замовити дзвінок. Профільним напрямком діяльності нашої компанії є продаж блоків Аерок (Обухівський і Березанскьий завод).

У місті Чернівці, переважають два типи будівельних матеріалів - газоблок і піноблок. Безперечно - це кращі будматеріали з усіх можливих. Але покупцям слід звернути увагу на те, що будівництво з піноблоків може мати свої недоліки. Хоч пінобетон і стійкий до гниття або до проникнення грибка, зате витримує меншу вагу, ніж газобетон. Ось чому важливо знати відмінність газоблоку від піноблоку. Роблять піноблоки з одних і тих самих складових, що і газобетонні блоки. Це - пісок (в основному кварцовий), гідроксид кальцію (вапно) і цемент. Різниця прихована безпосередньо в процесі виготовлення газобетону. При виготовленні піноблоку ці інгредієнти змішуються механічним шляхом, а для виготовлення газосилікатних блоків застосовується хімічна реакція. Пінобетонні блоки тверднуть після виробництва природним шляхом, а газобетонні блоки проходять додаткову термообробку в автоклавних печах. В результаті при однаковій щільності виходить різний коефіцієнт міцності. Стіни з піноблоку будуть не такими надійними, як стіни з газобетону. Для прикладу, пінобетон марки м-10 і щільності D400 матиме клас міцності 0,75. Тоді як газобетон тієї ж марки, маючи аналогічну щільність, покаже 1,5 - 2,5 клас міцності. З цієї причини побудувати будинок з піноблоків можна максимум на 2-3 поверхи. Для будівництва багатоповерхових будинків використовується виключно газобетон (газоблок). Якість геометричної форми піноблоку також залишає бажати кращого. Розмір пінобетону може варіюватися до 3 мм. Геометрична форма газоблоку, може відрізнятись максимум на 1 мм. Розміри піноблоку 300х200х300 мм, вважаються найбільш поширеними.

Кращим газоблоком на Буковині (Чернівці, Чернівецька область) та у всій Україні вважається Аерок, який має європейське походження. Сертифікати якості Aeroc доводять, що продукція Обухівського та Березанського заводу є найбільш якісним будівельним матеріалом 2015 року. Блоки Аерок в розмірі 100/200/600 та 300/200/600 не мають собі рівних. Компанія Aeroc дарує клей для газоблоків по акції за 1 грн. Аерок купити разом з клеєм в подарунок можна тільки до 31.07.2015 року. А ще, ми пропонуємо інструмент для газобетону Aeroc всіх розмірів. В наявності є ковшик, штроборіз, пилка для газоблоків, каретка (250-400мм), резинові молотки, кутик, терка.

Ціна доставки газобетону. Піноблоки доставка Чернівці, Чернівецька область.

1) Газоблок з доставкою в Чернівці маніпулятором. Ціна доставки від 17 до 20 грн / км

2) Будівельні блоки привезти на об'єкт вантажівкою. Приблизні ціни 10-16 грн / км.

3) Газобетон в Чернівецьку область догрузом. Ціну на доставку догрузом уточніть в наших менеджерів з продажу.

4) Автоклавний бетон можна доставити самовивозом із заводу. Вам потрібно тільки залишити заявку і ми допоможемо завантажити Вашу вантажівку на заводі!

Ми повертаємо гроші за битий газобетон якщо при розвантаженні Ви помітили більше 5 штук битого газоблоку на піддоні. Потрібно тільки зателефонувати нам і надати фото з підтвердженням виявлених дефектів.

Газоблоки ціна Чернівці. Ціна на піноблоки Чернівецька область.

Газоблоки Аерок Екотерм Д400 - 2226 гривень / 1м3

Газоблоки Аeroc Класік Д500 - 2226 гривень / 1м3

Газоблоки Аерок Екотерм супер плюс Д300 - 2250 гривень / 1м3

Купити газобетон в Чернівцях, піноблоки в Чернівецькій області: Aeroc в Вижниці, піноблок в Новодністровську, Глибокій, газобетонні блоки в Заставній, аерок в Кельменці, пінобетон в Кіцмані, Новоселиці, стінові блоки в Путилі, ніздрюваті бетони в Сокирянах, бетонні блоки в Сторожинці, Хотині, Красноїльську, Берегометі, Вашківцях, Борівцях, Кузьміні, Кучурові, Глиниці, Зарожанах, Іванківцях, Іванівцях, Іспасі, Киселеві, Клішківцях, Комарівцях, Коровії, Коритному, Костинцях, Кострижівці, Лівинцях, Лужанах, Мамаївцях, Мамализі, Мариничах, Михальчі, Молниці, Нелипівцях, Неполоківцях, Селятині, Топорівці, Чагорі, Шпетках.

Піноблок, газоблоки купити від Aeroc info в районах Чернівецької області: Вижницькому районі, Герцаївському, Глибоцькому, Заставнівському, Кельменецькому, Кіцманському, Новоселицькому, Путильському, Сокирянському, Сторожинецькому, Хотинському.

В Україні зосереджено виробництво будівельних блоків, таких як Аерок Березань та Aeroc Обухіві, густина даних газоблоків д300 та д400

 

    

    

                            

 

         

 

Яндекс.Метрика
Анализ веб сайтов