Notice: Undefined variable: browser in /home/aerocinfo/web/aeroc.info/public_html/vopros_view.php on line 138
Газоблок Aeroc от официального дилера № 1 в Украине!
 
38 (063) 532 93 93
38 (066) 520 93 93
38 (098) 557 93 93

   

 

 

Піноблоки та газобетон причини поширення в Україні.


Сьогодні питання будівництва будинку як і раніше вирішується шляхом довгих суперечок, переговорів, підбору матеріалів, найму робітників. Особливо великою популярністю в останні десятиліття користуються пористі бетони, зокрема: піноблоки та газобетон. До причин поширення в Україні даних будматеріалів слід віднести широку функціональність матеріалу, висоту теплоізоляційність, легкість виконання монтажних робіт, низьку ціну.

Газобетонні блоки набагато легші від своїх пінобетонних аналогів, відповідно, навантаження на фундамент зменшується. До того ж, легка вага і висока пористість структури  позбавляє необхідності в додатковому утепленні стін. Газобетон забезпечує відмінну тепло- і шумоізоляцію, при цьому стіни «дихають», тобто в такому приміщенні не душно влітку і не холодно взимку.

Піноблок відмінно підходить для використання в умовах суворих зим, коли температура може впасти до 30 градусів морозу, але потребує утеплення мінеральною ватою чи пінопластом. Якщо збудувати стіни з газоблоків Аерок Д300 розміри 375х200х600, то завдяки вже згаданим особливостям ніздрюватого бетону, приміщення буде заощаджувати кошти на опаленні.

Теплоізоляція будинку з газобетону набагато краща, ніж пінобетонних споруд, що дозволяє створити енергоефективну оселю в будь-якому регіоні України. 

Вид пористого бетону - газобетон, твердне в спеціально створених заводських умовах, на відміну від пінобетону, який набирає міцність природним шляхом. Неавтоклавний піноблок має простий метод виготовлення. При замішуванні розчину в цементно-піщану суміш додають піноутворювач щоб утворилась потрібна пориста поверхня блоку. Нічого складного в цьому процесі немає, тому пінобетон може виробляти безпосередньо сам забудовник прямо на робочому майданчику. Це дуже зручно у тому випадку, коли у Вашому регіоні відсутній виробник ніздрюватого бетону, але Вам потрібно купити піноблоки в Київ, Івано-Франківськ, Житомир, Луцьк, Дніпропетровськ, Львів, Одесу, Кіровоград, Чернігів, Харків, Суми, Рівне, Полтаву, Вінницю, Черкаси, Хмельницький, Миколаїв, Тернопіль, Херсон, Донецьк, Кривий Ріг, Маріуполь, Луганськ, Чернівці.

Фахівці вважають, що за сукупністю своїх техніко-експлуатаційних якостей пінобетон має багато спільних якостей з деревом, проте значно перевершує цей матеріал по довговічності і ряду інших характеристик. Важливо враховувати усадку, яка властива ніздрюватого бетону, як і всім представникам цього класу будівельних матеріалів. Наскільки великим буде відсоток усадки - це залежить вже безпосередньо від марки цементу.

 

Сьогодні піноблоки використовуються практично у всіх видах будівництва, починаючи від будівництва житлових комплексів і закінчуючи зведенням промислових об'єктів. Крім перерахованих вище достоїнств, цей матеріал володіє також порівняно високою міцністю, екологічністю, високим ступенем пожежної безпеки, так як бетон відноситься до негорючих матеріалів. Також піноблоки легко піддаються обробці що забезпечує будівництво унікального екстер'єру при мінімальних витратах. З іншого боку, пінобетонні стіни при товщині 400 мм та густині Д300-350 не потребують додаткового утеплення або декорування, тому зовнішньою обробкою можна зовсім знехтувати.

 

  

        

                              

 

Яндекс.Метрика