Notice: Undefined variable: browser in /home/aerocinfo/web/aeroc.info/public_html/vopros_view.php on line 138
Газоблок Aeroc от официального дилера № 1 в Украине!
 
38 (063) 532 93 93
38 (066) 520 93 93
38 (098) 557 93 93

   

 

 

Пилка по газобетону, порівняти ціни та купити якісний інструмент.


Сьогодні кожен будівельник, який придбав газобетон чи піноблок вже починає задумуватись над початком його використання, адже потрібно встигнути закінчити проект житла до настання холодного сезону. Оскільки, ніздрюватий бетон — метеріал відносно легкий у застосуванні, то більшість покупців споруджують з нього собі житло власними руками. Тому, маючи комплект інструментів для обробки й монтажу піноблоків можна обійтися без найму професійних будівельників. Достатньо купити пилку по газобетону, каретку, терку, резиновий молоток, кутик, штроборіз та кельму щоб почати кладку блоків самостійно. Ціни на інструмент для газоблоків коливаються від 100 до 500 гривень, в залежності від конкретної товарної позиції та виробника. Наприклад, каретки для нанесення клеючої суміші на піноблоки в Україні монопольно виробляють заводи ніздрюватого бетону. Найбільш популярними серед них вважаються каретки від ТМ AEROC, які не мають відхилень у своїй конструкції та значно прискорюють будівництво стін.

Пилка по газобетону ціна якої в середньому лишається на рівні 345 грн за 1 штуку, застосовується практично на кожному етапі будівництва будинку. З її допомогою виготовляються u блоки, добірні газоблоки та розрізаються міжкімнатні перегородки. Характеристики цього інструменту, на які обов'язково слід звертати увагу — це довжина леза, якість його покриття (впливає на тривалість ефективного використання), кількість зубців, зручність ручки.

Досить поширені в Україні ножівки для газобетону, що виготовляє компанія Інтертул. Серед асортименту даного виробника слід виділити дві найбільш якісні моделі, що ідеально підходять для розрізання автоклавних газоблоків — це пилка INTERTOOL HT-3131 з довжиною леза 550 мм, а також аналогічна модель HT-3132 (але з довжиною 700 мм).

Ножівка Інтертул HT-3131 має довжину леза з тефлоновим покриттям 550 мм, твердість по шкалі Роквелла 55 HRC, ручку виконану з високоміцного пластику, яка покрита гумою, вагу 875 грамів, побідитові напайки (сплав карбіду вольфраму і кобальту) на зубцях. Інша пилка по газобетону від цієї компанії має всі ті ж самі елементи та характеристики, за виключення видовженого леза до 700 мм.

Перевагами обох позицій є чудова зносостійкість, легкість експлуатації, висока ріжуча властивість. Недоліки трапляються в окремих випадках використання. Наприклад, занадто твердий пінобетон (густини Д800) пришвидшує затуплення зубців та призводить до застрягання леза.

Висновки можуть бути наступні: купити пилку для газобетону чи піноблоків слід відповідно до розмірів самих блоків. Наприклад, газоблок 300х200х600 краще розпилювати ножівкою з довжиною леза 55 см, а пінобетон 400х200х600 мм буде зручніше розрізати лезом 70 см. Ножівки Інтертул ціна є причиною їх популярності в місті Київ, Кривий Ріг, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Полтава, Суми, Луцьк, Харків, Вінниця, Одеса, Житомир, Кіровоград, Тернопіль, Дніпропетровськ, Маріуполь, Хмельницький, Чернігів, Львів, Черкаси, Рівне, Чернівці, Херсон, Миколаїв.

  

        

                              

 

Яндекс.Метрика